איך להכין נרות צדפים

איסוף צדפי ים לאורך החוף הוא פעילות קיץ מועדפת לילדים. קח את זה צעד אחד קדימה על ידי הפיכת אוצרות חוף הים שלהם לקישוטים יפים או טובות מסיבה לילדים להכין ולקחת. מלאכת נרות קלה זו של קונכיות ים מראה לך איך.

בסיום, פזרו נרות צדפים על שולחן המסיבה שלכם יחד עם מזכרות אחרות מהחוף, כמו כוכבי ים ודולרי חול. קונכיות גדולות יותר יכולות לשמש כחלקים מרכזיים ייחודיים, או כחלקי הדגשה בחדר השינה או באמבטיה.

המזכרת המושלמת למסיבה בנושא חוף הים.

מה אתה צריך:

  • בר פרפין
  • פתילות
  • מחזיקי פתיל מתכת
  • דוד כפול עם שפת מזיגה
  • צדפים
  • בדלי נרות צבעוניים

את רוב הפריטים הללו ניתן למצוא בחנות היצירה המקומית שלך. אם אתה לא יכול למצוא מחזיקי פתיל מתכת, הסר את הפתיליות בזול. השתמשו בשיבולים מנרות צבעוניים להכנת נרות בגוונים שונים.

שיטה:

נקה קונכיות בתמיסת אקונומיקה 10%. שוטפים במים קרירים ומניחים לייבוש.

חותכים את גוש הפרפין לקוביות קטנות יותר בעזרת סכין חדה. ממיסים אותם בחלק העליון של הסיר הכפול על ידי חימום המים מתחת לרתיחה איטית. השתמש בפרפין כפי שהוא, או אולי תרצה להוסיף פיסות שעווה צבעונית לשילובי צבעים שונים. זוהי דרך מצוינת לנצל את בדלי הנרות הישנים שלך. ניסוי עם תערובות צבעים, אך זכרו שהשעווה תהיה בגוון כהה יותר כאשר היא מתייבשת.

מכסים משטח יציב בניילון או בעיתונים. מאזנים את אחת הקליפות על גבי כוס קטנה ויוצקים לאט את השעווה המומסת. מניחים מיד את הפתיל ומחזיק הפתיל במרכז המעטפת. השאירו את השעווה להתקרר למשך 30 דקות לפחות כך שכל השעווה תתקשה לחלוטין.

הדלק ותיהנה מנרות צדפי הים היפים שלך!

זכויות יוצרים 2005 Kids Party Paradise כל הזכויות שמורות

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.