מה זה מלח ים צרפתי – מה ההבדל בין סל גרי לפלר דה סל

מלחים אפורים צרפתיים הם מלחים טבעיים שנאספו מבריכות מלח באוקיינוס ​​האטלנטי המקיפים את חופי צרפת. שניים מהמלחים הנפוצים ביותר הם פלר דה סל וסל גרי, הידוע גם בשם מלח צרפתי.

Fleur de Sel נקצר מפני השטח של הבריכה. מדובר במלח איכותי ועדין בעל צבע לבן. יש לו טעם אדמתי שעשוי להיות גם קצת מתוק. מלח זה משמש להמלחת בשרים, ירקות, דגים ומנות רבות אחרות.

צבע סל גרי, או מלח צרפתי, הוא אפור. הוא נקצר מתחת לפני השטח לאחר שעבר באגני חרס. הוא משמש גם להמלחת מנות שונות. לשני המלחים תכולת מינרלים גבוהה בהרבה ממלח שולחן רגיל.

ישנם יתרונות רבים, מעבר לטעם, כשמשתמשים במלח ים צרפתי. הודות לתכולת המינרלים הגבוהה ישנם יתרונות בריאותיים רבים. לא מוסיפים כימיקלים או חומרים משמרים, מה שגם מוסיף לתוספות הבריאותיות של שימוש במלח ים צרפתי.

דאגה אחת בעת שימוש במלח היא תכולת הנתרן הגבוהה. עם זאת, ל- Fleur De Sel או Sel Gris יש תכולת מגנזיום גבוהה המאפשרת סילוק נתרן שאינו בשימוש דרך הכליות די מהר. הם ממזערים את החזקת המים תוך שהם מעוררים ייצור רוק. מתרחש סילוק ריר המסייע בשחרור רעלים מהגוף. חשוב לשתות הרבה נוזלים בזמן השימוש בהם מכיוון שהדבר יסייע בתהליך שחרור הרעלנים.

מלחים אלו פועלים כאנטיהיסטמין טבעי ויכולים לסייע בהקלה על אלרגיות. הם גם מרדימים טבעיים ועוזרים לאדם להירדם באופן טבעי. פשוט שתו מים חמים עם קורט מלח ים לפני השינה כל לילה וצפו ביתרונות השינה. מלחי ים יכולים לשמש גם כעזר ליופי. הם משמשים בעיקר בתור פילינג או קרצוף אבל תכולת המינרלים הגבוהה מאפשרת גם להוסיף אותם לתכשירי קוסמטיקה מסוימים. ניתן לרסס את Fleur De Sel או Sel Gris מעורבב עם מים על השיער כדי להעניק מראה בעל מרקם יפה.

בין אם אתם מחפשים טעם מלח מקסים בעת בישול, יתרונות בריאותיים או עזר ליופי, מלח ים צרפתי מספק. שימוש במלחי ים אלו יעלה את איכות הבישול שלך ובו בזמן הופך אותך לבריא יותר. כבונוס, עזרי יופי עשויים בקלות עם מלחי ים צרפתיים. קבל בישול עם פלר דה סל או מלח אפור היום!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.