היתרונות של מחממי מים באקווריום

מחממי מים באקווריום הם אחד האביזרים הבסיסיים ביותר להקמת מיכל דגים. למעשה, הדגים ושאר האורגניזמים החיים בתוך המיכל לא ישגשגו ללא הרגולטורים הקטנים האלה שמספקים להם בית גידול מכוון בצורה מושלמת. עבור אקווריסטים, רכישת דוד המים הנכון עשויה לקחת זמן מה. אם אתה בשוק של מחממי מים באקווריום, הנה כמה מהדברים שעשויים להשפיע על ההחלטה שלך.

כפי שהשם מרמז, סוג המחמם הזה תלוי בצד אחד של האקווריום. סוג תנור חימום זה הוא הזול ביותר ללא ספק ועשוי לבוא אוטומטית עם כמה ערכות אקווריום. עם זאת, סוג התלייה עלול לפעמים לפזר חום בצורה לא אחידה. סביר להניח שהמים הקרובים יותר למכשיר יהיו חמים יותר מהמים בצד הרחוק יותר.

סוג דוד זה קבור מתחת לריצוף או למצע של האקווריום. הוא מורכב מחוט שמחמם כדי לחמם את המים. ברגע שהוא מתחמם מספיק, התרמוסטט פועל ומכבה את המכשיר כדי לווסת את טמפרטורת המים של מיכל הדגים.

מחממי מים באקווריום במסנן הם בעצם עסקה של שניים על אחד. מכיוון שכל אקווריום צריך מסנן כדי לשמור על ניקיונו ותנור חימום כדי לשמור עליו ראוי למגורים, כמה יצרנים החליטו לשלב בין השניים. זה עובד על ידי חימום הנוזל בזמן שהוא מסונן על ידי המערכת. תנורי חימום באקווריום זהים במקצת פרט לכך שהם דורשים משאבה. מים נשאבים מהאקווריום, עוברים דרך המחמם שבו מווסתת הטמפרטורה שלו ואז נדחפים בחזרה לאקווריום.

עם תנורי חימום מקוונים, מים נשאבים מהאקווריום באמצעות צינורות. המים עוברים דרך המחמם ומופנים חזרה לאקווריום בטמפרטורה המועדפת.

גם גזע הדגים עצמם בא לידי ביטוי. סוגים מסוימים של דגים מסוגלים לחיות בטמפרטורת החדר. עם זאת, אחרים נוחים הרבה יותר בסביבה חמה או קרה יותר. זו הסיבה שעליך לחקור על דרישות בית הגידול הרגילות של הדגים שלך ולהשתמש בזה כדי לקבוע את בחירת ההספק הכללי שלך למחמם המים.

חשוב לזכור כי מחממי מים חייבים להיות מכוילים בהתאם לאקווריום שהם יתנו שירות. גודל האקווריום חשוב מאוד כאשר מחליטים איזה דוד לקנות. כמו כן, טמפרטורת היעד שלך תיקבע על ידי מחקר על הדרישות של הדג. גזעים מסוימים מצליחים יותר באקלים חם יותר, בעוד שאחרים אינם צריכים כל כך הרבה חום.

לבסוף, נסו למצוא מחממי מים עם אחריות. בדרך זו, לא יהיו לך בעיות תיקון בעתיד. אל תפחד לשאול חברים או בעלי חנויות להצעות שלהם.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.