התאקלמות גופי באקווריום שלך

אם אתה רוצה להפוך את האקווריום שלך לאטרקטיבי ויפה, גפי מפוארים הם הבחירה האידיאלית שלך. הם זמינים במגוון רחב של צבעים כמו זהב, כחול, שחור, ירוק ואדום. כל הצבעים הללו מושכים את תשומת הלב של הילדים והמבקרים. למעשה, אם אתה בוחר שילוב טוב של חבורה של גאפיז צבעוניים, ההסתכלות עליהם היא חוויה מגניבה ומרגיעה.

גופי מפואר הם דגי מים מתוקים והם אוהבים לשהות במים חמימים. אם אתה שומר על הטמפרטורה של האקווריום שלך בין 77 ל-83 מעלות צלזיוס, הם מאוד שמחים לחיות בו. כדי להפוך אותם לנוחים יותר, אתה יכול להוסיף בערך כף 1 של מלח כל 5 ליטר מים.

הם לא מתלוננים על האוכל המוצע להם. כל מזון רגיל זמין בחנות דגי המחמד כמו אוכל פתיתים הוא בסדר איתם. אתה יכול אפילו להאכיל אותם בירקות מבושלים. עם זאת, אם אתה יכול להרשות לעצמך להאכיל אותם במזון חי כמו שרימפס מלח או תולעי דם, הם יתחזקו.

אתה צריך להקפיד על איזון האקווריום שלך אם אתה מתכנן להחזיק גאפיז מפוארים. אתה צריך לשמור לפחות שתי נקבות לכל זכר. למעשה, אם אתה שומר יותר נקבות לזכר יחיד, הן שמחות!

מינים רבים של דגים תואמים לגופי מפוארים. אתה יכול להחזיק איתם שפמנון קורי, גוראמי, דגי זכוכית ואפילו צפרדעים ננסיות אפריקאיות. עם זאת, עליך לבצע מחקר קטן באינטרנט כדי לגלות את התאימות. לפעמים חנויות לחיות מחמד מנסות למכור מולי עם גפי הממליצים שהם ילכו טוב ביחד. זה לא נכון. הם מציעים המלצה כזו כי הם רוצים למכור את המולי שלהם. זכרו, אם המולי יגדלו בגודלם, הם יתקפו גפי ויהיו מריבות מתמשכים שיגרמו לפציעות לגופי.

כדאי גם להימנע מ- Platies ו-Swordtails עם גפי. הם פשוט לא יכולים להסתדר טוב. למעשה הקריטריון הבסיסי בהחלטת התאימות הוא גודל הדג. הדגים שתרצו לשמור עם גאפיז תמיד צריכים להיות קטנים יותר בגודלם מהגופי. גופי לא מסוגלים להילחם והדגים הגדולים יפגעו בהם. למעשה הגאפים שלך תמיד יהיו בלחץ בגלל התקפות כאלה והם יחלו ואולי אפילו ימותו תוך זמן קצר.

גופים מפוארים ממילא לא יחיו יותר. הם יחיו מקסימום עד שלוש שנים. הם לא יהיו גדולים מאוד בשבי. הם גדלים רק עד 2 אינץ‘. הנקבות עשויות לגדול מעט יותר, עד 2 ½ אינץ‘. אם תטפלו בהם היטב על ידי מתן תנאים מצוינים של מים, ניקיון קבוע, אוכל טוב וחברים נחמדים, הם עשויים לחיות עד חמש שנים. כמה שומרי דגים מנוסים הראו בהצלחה שהם יכולים לגדול יותר מהגודל הרגיל אם מטפלים בהם היטב.

התאקלמות של גופים למיכל שלך היא עבודה הדורשת הרבה זמן וסבלנות. אם אתם מקבלים אותם בשקיות מהחנות או מהמגדלים, אל תמהרו לפתוח את השקים ולהכניס את הדגים ישירות לאקווריום. במקום זאת, השאר את התיק צף באקווריום למשך שעה אחת לפחות ולאחר מכן הוסף לאט מעט מי מיכל לשקית. לאחר שמירת אותם במים כאלה לפחות חצי שעה, אתה יכול לשחרר אותם לאט לתוך המיכל הראשי.

זכרו, הדגים קטנים יותר בגודלם ולוקח להם זמן להתאים את עצמם לסביבה החדשה. אז אתה צריך להיות סבלני לפני שאתה מראה להם את מקום המגורים העתידי שלהם.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.