כיצד סבון גופרית מים המלח יכול להועיל לעור שלך?

ים המלח היה מקור לריפוי במשך מאות שנים, ומציע טיפולי טיפוח טבעיים לעור במלח, בוץ ומים. אבל מרכיב ייחודי נוסף ניתן למצוא במים שלו – גופרית, המשמשת כיום בצורה של סבון גופרית. מהי בעצם גופרית וכיצד היא יכולה להועיל לעור שלך?

ובכן, כוסית גופרית או גופרית, זהו יסוד כימי לא מתכתי שניתן למצוא בקרום כדור הארץ, באוקיינוסים ואפילו על מטאוריטים. הוא צהוב באופן טבעי, ויכול להשמיט ריח חריף מאוד מוזר כאשר הוא מחומם.

גופרית משמשת למטרות רבות, אך בטיפוח העור היא משמשת בעיקר לטיפול באקנה ומחלות עור אחרות. הטיפול בגופרית חוזר לרומאים, שנהגו לטבול במעיינות חמים גופרית כדי להקל על הפרעות עור כמו פסוריאזיס, אקזמה ואקנה. הסיבה שהוא כל כך מועיל למחלות עור היא התכונות הקריוליטיות שלו. המשמעות היא שגופרית יכולה לקדם נשירה של תאי עור מתים, כדי לחשוף שכבת עור רעננה ובריאה חדשה. בנוסף, יש לו תכונות ייבוש קומדוליטיות, כך שהוא יכול לייבש עור דלקתי ומפחית את המראה של פצעונים וכתמי עור אחרים הנגרמים על ידי דלקת.

אז כאשר העור שלך סובל מהפרעת עור כלשהי, במיוחד אקנה, פסוריאזיס ואקזמה, סבון גופרית יכול להקל על הדלקת (במקרה של אקנה) ולקדם פילינג (במקרה של אקזמה).

גופרית היא טיפול יעיל לעור שלך, אבל בלא יותר מדי מקומות יש מעיינות חמים גופרית שאתה יכול להשרות בהם את הגוף שלך… אז סבון גופרית מים המלח בא שימושי! היתרון של סבוני גופרית מים המלח הוא כמובן המינרלים הייחודיים המצויים בקרקעית הים, אשר הוכחו קלינית כמיטיבים עם העור, מקדמים אנטי אייג’ינג ורווחה כללית.

מכיוון שגופרית עלולה לייבש את העור באופן טבעי ולגרום לנשירה, חשוב שהסבון יכיל לחות טבעית כמו שמן זית ואלמנטים מרגיעים כמו תמצית אלוורה. סבון מאוזן היטב אמור לעזור לתהליכי הריפוי של העור מבלי לגרום לגירוי, גירוד או ייבוש יתר של העור. כמו כן, הוא צריך להתאים לטיפוח הגוף וגם לטיפוח הפנים, לטיפול באקנה באזורי גוף גדולים. לסוג עור שמן, עם נטייה להתפרצות, מומלץ להשתמש על בסיס קבוע למניעת הופעת אקנה. סוגי עור רגילים עד יבשים צריכים להשתמש בסבון זה על בסיס צורך, כדי למנוע מהעור להתייבש יתר על המידה.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.