ספין דיג פורל עם סטרימרים

דיג ספין של פורל עם סטרימרים? זה לא נראה כמו משהו אפשרי נכון? הרי כולם יודעים שסטרימר הוא זבוב מלאכותי וכדי להשתמש בסטרימר כפיתיון צריך להיות „דייג זבובים“ נכון? מה שאני מנסה לומר לך הוא שבעצם אתה לא צריך להיות דייג זבובים כדי לדוג עם זרמים וסוג זה של זבוב מלאכותי יכול לשמש למעשה בזמן דיג ספין.

במאמר זה אסביר כיצד לנהוג בדיג ספין של פורל תוך שימוש בסטרימר כפיתיון. למען האמת, אני אתאר זוג טכניקות שניתן להשתמש בהן על ידי דייג ספין ממוצע כדי להשתמש בפיתיון יעיל מאוד זה עבור פורל. למען האמת, דייגי פורל מנוסים רבים טוענים ששימוש בסטרימרים כפיתיון תוך שימוש בציוד מסתובב עשוי להיות יעיל יותר מאשר לדוג פורל עם סטרימרים תוך שימוש בציוד דיג זבובים.

המפתח העיקרי לשתי הטכניקות הללו הוא שמוט מסתובב אולטרה קל ארוך יותר ממה שאתה עשוי להשתמש בדרך כלל הוא מסודר. אתה צריך חכה שאורכה בסביבה של שבעה עד שמונה מטרים. זה לא רק יעניק לך מרחק ליהוק נוסף, אלא גם יעזור לשמור על מגע עם (או „להרגיש“) את הסטרימר שקשור לקצה הקו שלך. עם זה נאמר, בואו ניגש לעניינים.

  1. טכניקת הבועה – טכניקת הבועה כוללת חתיכת ציוד סופנית המכונה בועת יציקה (לפעמים נקראת בועת דיג זבובים). לכדור הפלסטיק הקטן הזה שנראה כמו כדור שקוף עובר במרכזו פקק שיאפשר למים להיכנס לתוך הבועה עצמה כשהיא שקועה מתחת למים. כאשר הפקק הוא דחף לכיוון ההפוך המים מפסיקים לזרום, ובכך מוסיפים מִשׁקָל לבועה שהופכת את הליהוק והשליפה של סטרימר קל משקל הרבה יותר קל. אין ספק שמתי דיג ספין אחר פורל עם סטרימרים טכניקת הבועות היא „חובה לדעת“ עבור כל דייג ספין שרוצה להשתמש בפיתיון הפורל היעיל ביותר המכונה סטרימרים.
  2. טכניקת הכדורים – טכניקת הכדורים כוללת שימוש במשקל כדור, בדיוק כמו אלו שדייגי הבאסים משתמשים בהם בעת ביצוע אסדת קרולינה. משקולת כדור מוחלפת על הקו שלך ומסתובב קנה נקשר לקצה הקו. מוביל של 12 עד 24 אינץ‘ קשור כעת לצד השני של מסתובב החבית והסטרימר שלך קשור לקצה המנהיג. כעת ניתן להוציא את המתקן הזה החוצה ולשלוף אותו בתנועת התחלה ועצירה. טכניקת הקליע יעילה גם בתרחישי דיג פורל באגמים וגם בתרחישים של דיג פורל. גודל משקל הקליע ישתנה בהתאם לעומק המים, זרימת הזרם וכו‘. יהיה צורך בניסוי כדי לקבוע את כמות המשקל המתאימה למצב המסוים שבו אתה דוג.

השורה התחתונה היא שאם אתה דגים פורל עם ציוד דיג ספין מסורתי, לא רק ניתן להשתמש בסטרימרים אלא גם להשתמש בהם ביעילות ויש להוסיף את אחת הטכניקות האמורות או את שתיהן לרפרטואר דיג הפורל שלך במוקדם ולא במאוחר.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.