איך השליח פטרוס הלך על המים פעמיים!

אולי לעולם לא תבינו את זה בלי שיש לכם חזון של זה ותמצאו את עצמכם בסירה עם התלמידים. אז הנה מאמר קצר כדי להראות לכם שפיטר הלך פעמיים על המים.

כולנו יודעים שבאמצע הלילה חשבו התלמידים שישוע הוא רוח רפאים. ישוע אמר להם להיות שלווים ואז פטרוס שאל את ישוע, „אם זה אתה ישוע יכול גם אני ללכת על המים.“

ובכן פיטר יצא מהסירה והחל ללכת באמת על המים. אבל כפי שכולנו יודעים הוא הסיר את עיניו מישו והסתכל על גודל הגלים והחל לשקוע. עכשיו זה המקום שבו ראיתי את החזון. כעת אכניס את החזון באותיות נטוי.

פיטר היה במרחק של כשמונה מטרים מהסירה. ישוע היה כעשרים רגל מפטרוס. עכשיו בתור דייג מקצועי הסירה הייתה הרבה יותר קרובה אליו, אם הוא היה מסתובב ומבקש חבל, סביר להניח שהם היו יכולים לזרוק אותו אליו. אבל פטרוס לא הביט לאחור אל גברים, או הסתמך על ההיגיון של גברים, אלא ביקש נס נוסף בכך שביקש ישוע לעזור.

ישוע הזיז את עשרים הרגליים תוך חצי שנייה. הוא פגש את פיטר והרים אותו מהגלים. הוא שוחח איתו קצת, ואז ישו ופיטר הלכו את שמונה הרגליים חזרה אל הסירה על גבי המים. אתה רואה פעם פטרוס הלך על המילה של ישוע, „בוא.“

ואז בפעם השנייה פיטר הלך יד ביד עם המילה. אחד המספרים בסיפור אומר שלאחר שפטרוס וישו נכנסו לסירה, הסירה נסעה מיד לחוף, בדיוק כמו שישוע נסע את העשרים הרגליים האלה.

עכשיו זה יכול להיקרא כפירה בעיניי מכיוון שזה לא מופיע בתנ“ך, אבל כשתחשוב על זה בהיגיון תגלה שישוע לא גרר את פטרוס בחזרה לסירה.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.