טיפול טבעי באסתמה – מלח ים ומים

אחד מטיפולי האסתמה הטבעיים החזקים ביותר עשוי להימצא במטבח שלך! צריכת מלח ים ומים היא חלופה חזקה לטיפול באסתמה. בפעם הבאה שיש לך התקף אסטמה, נסה לשים קורט מלח ים מתחת ללשון שלך, ושתה כוס מים גדולה. אם זה לא עובד מיד, אל תיבהל. נסה עוד מלח עם עוד כוס מים חמימים.

מלח ים הוא אנטיהיסטמין טבעי חזק מאוד. ניתן להשתמש בו גם במשאף, ללא תופעות הלוואי המזיקות של רוב התרופות הרפואיות. נטילת קורט מלח ים יחד עם המים עוזרת לפרק את פקקי הריר בריאות, להיפטר מהליחה הדביקה ולהפסיק את השיעול היבש המתמשך שמתלווה בעיקר להתקפי אסטמה. זהו גם חומר חיטוי טבעי שעוזר לגופך להדוף חיידקים וחיידקים ועוזר לשמור על איזון בריא של האלקטרוליטים בגופך.

אנשים רבים סובלים גם ללא ידיעתו מהתייבשות. באורח החיים הקדחתני של היום, אנשים רבים אינם שותים מספיק מים. כדי להחמיר את המצב, הם שותים באופן שגרתי קפה ותה במקום מים טהורים. משקאות כמו קפה ותה הם משתנים שגורמים לגוף שלך לאבד עוד יותר מים. כאשר אינכם שותים מספיק מים כדי להרטיב את גופכם כראוי, מעברי האוויר שלכם נוטים להיסגר בניסיון למנוע מהמים לברוח כאדים. שתיית מים מרובה במהלך היום כדי לשמור על לחות הגוף תפתור בעיה זו.

התחל לשתות מחצית ממשקל הגוף שלך כל יום באונקים של מים (מומלץ לפחות 8 כוסות מים ביום) ולקחת מעט מלח ים טבעי יחד עם המים. אפשרו לגוף שלכם להתרגל לשגרה הזו על ידי הקפדה על שתיית גלון שלם של מים בישיבה אחת. חלקו את השתייה לאורך היום כך שגופכם יוכל לספוג כראוי את המים ולא תציף את המערכת בבת אחת. זה ישמור על לחות הגוף שלך לאורך כל היום, וימנע התקפי אסטמה באופן טבעי.

אם עשית את השגרה הזו מדי יום, ומצב האסתמה לא השתפר, אולי, הגיע הזמן לבחון גם סיבות אפשריות אחרות. אסטמה הקשורה לעבודה היא סיבה נפוצה עבור אנשים רבים, ומחייבת חקירה נוספת מצידך.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.