צינורות פוליאתילן בצפיפות גבוהה לזרימת מים ללא הפרעה

יש להשתמש בצינורות פוליאתילן בצפיפות גבוהה לכל סוגי הובלת נוזלים. צינורות עמידים רב-תכליתיים אלו יכולים לעמוד באקלים הקיצוני. למרות שהיקום מורכב משליש מהאדמה ושני שליש מהמים, עדיין קיימת בעיית מים חמורה בחלקים רבים של העולם. הסבל אינו נובע מחלוקה לא שוויונית של אספקת המים. תשכחו מהאזורים המשוללים מאספקת מים בגלל מיקום גיאוגרפי מצער. בערים, למרות שיש להם מפעלי טיהור מים רבים, מספר לא מבוטל של אנשים עדיין נאלצים להתמודד עם בעיית המים התכופה.

לאחר חקירת הבעיה, גיליתי ש-85 אחוז מהבעיה נובעים מדליפה של צינורות והשאר 15 אחוז מורכבים מגניבה, טעות מדידה, מטרת כיבוי אש, שטיפת צנרת וכו‘. אבל נזילה היא הסיבה הנשמה לאובדן מים . מהייצור היומי זורמים 20 – 30 אחוז מים מהרשומה, שלעיתים או ליתר דיוק עולים ל-50 אחוז. הדליפה נגרמת עקב שימוש בצינורות פוליאתילן בצפיפות נמוכה באיכות ירודה.

אפשר לומר שאם נצליח לחסוך בהפסד, אז כנראה שנוכל לפזר את ערוצי חלוקת המים לשאר חלקי הארץ הסובלים מבצורת טבעית תכופה. כדי לבנות רשת אספקת מים כל כך חזקה, נצטרך צינורות פוליאתילן בצפיפות גבוהה או ספינות פוליאתילן בצפיפות גבוהה, הידועים בדרך כלל כפוליאתילן HDPE.

המים זורמים דרך מתקני טיהור מים דרך צינורות הולכה, ואז מופצים לאזור דרך ערוצי חלוקה, לאחר מכן דרך צינורות חיבור שירותים, חיבורים, שסתומים, ברזי כיבוי וכו‘ הם זורמים דרך מספר סוגים של צינורות פוליאתילן רגילים לפני שהם מגיעים לבסוף לצרכנים. מכאן שניתן להבין עד כמה קשה לזהות נזילה. עם הזמן יכולות להיות מאות דליפות כאלה שעלולות להפריע לך לעתים קרובות ולהפחית את לחץ המים. כתוצאה מכך אנשים המתגוררים רחוק ממפעל טיהור המים עלולים לחוות קשיים בחיים הקבועים.

צינור פוליאתילן יכול לדלוף מכמה סיבות:

1. צינור פוליאתילן בצפיפות נמוכה יכול להרוס ולדלוף בכל עת.

2. בחלק מצינורות פוליאתילן רגילים יכולים להיות פגמי ייצור.

3. בזמן ההתקנה חלק מהצינורות נשחקים.

4. לחץ מים רב מדי עלול לגרום לדליפה על גוף צינור הפוליאתילן.

5. חום מוגזם יכול בקלות לנזל צינור פוליאתילן בצפיפות נמוכה ולגרום לדליפה.

6. כפור יכול להפוך את צינור הפוליאתילן לקשה ונוקשה. לכן מעט לחץ עלול לגרום לדליפה או אפילו לשבור את הצינור.

ישנן סיבות נוספות האחראיות לנזילת צינורות הפוליאתילן הרגילה, מלבד אלו שנדונו לעיל.

ניתן לפתור בעיות אלו על ידי התקנת ציפיות צינורות פוליאתילן בצפיפות גבוהה. חלקן כבר שמורות וחלקן עדיין לא פתורות.

אתה יכול להשתמש בצינור פוליאתילן בצפיפות גבוהה גם בבית ובמשרד שלך. זה ישחרר אותך מהתרוצצות מיותרת כדי להשיג אינסטלטור מדי פעם. צינורות אלו עמידים בפני מזג אוויר וגמישים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.